International Protective Coatings

titulní strana Mapa serveru

flash
Titulní strana / O společnosti

O společnosti

Společnost PERGE International, s. r. o. je výhradním dodavatelem nátěrových hmot International Protective Coatings pro Českou a Slovenskou republiku. Naše společnost aktivně působí v oblasti antikorozní povrchové ochrany od roku 1995, kdy bylo oficiálně potvrzeno naše výhradní postavení reprezentanta britské společnosti International Paint Ltd.

PERGE International, s. r. o . se skládá z oddělení pro obchod a marketing, technického servisu a logistického oddělení. Prostřednictvím společnosti PERGE International si můžete vybrat vysoce účinné ochranné nátěry pro průmyslovou ocel vyhovující i těm nejagresivnějším prostředím.


Výrobky International Protective Coatings jsou úspěšně aplikovány na technologické a stavební ocelové konstrukce (např. silniční a železniční mosty), používají se v petrochemickém a rafinérském průmyslu, energetice, papírenství, uplatňují se i při antikorozní ochraně ocelových konstrukcí vodních děl, výrobních hal a továren, čistíren a úpraven vod.

Společnost International Paint Ltd. je největší výrobce a distributor vysoce výkonných ochranných nátěrů na světě. Obchodní značka International® má na světovém trhu vedoucí pozici v nátěrech námořních (International Marine Coatings), ochranných (International Protective Coatings) a nátěrech na jachty (International Yacht Paints). Působí ve více než padesáti zemích šesti kontinentů. International Paint vyrábí své produkty ve více než dvaceti továrnách umístěných v devatenácti zemích světa. Produkty International Protective Coatings mají tentýž vzorek a technický list všude ve světě, což je zárukou stejné kvality bez ohledu na to, na kterém místě světa je produkt právě požadován. V současné době je společnost International Paint součástí světového chemického koncernu Akzo Nobel.

Historie používání vysoce účinných ochranných nátěrů značky International však začala už mnohem dříve a v mnoha zemích po celém světě. Společnost International Paint se může pochlubit již více než stoletou tradicí výroby na základě „high technology”. V 60. letech 20. století byla původní společnost International Paint převzata pod správu mezinárodní korporace Courtalds, která se zabývala výrobou produktů pro chemický průmysl. Její založení je datováno na počátek 19. století. V létě roku 1998 se Courtalds, a tím i International, stává součástí mezinárodního chemického holdingu Akzo Nobel. International si udržuje vedoucí postavení největšího světového výrobce a distributora na trhu vysoce účinných ochranných nátěrů a současně podporuje filosofii společnosti Akzo Nobel, která se specializuje kromě nátěrů také na výrobu chemikálií a farmacii.

Náš servis:

  • specifikace nátěrových systémů International Protective Coatings
  • technický dozor během provádění nátěrů
  • poradenství v oblasti antikorozní ochrany
  • školení aplikátorů, investorů a projektantů
  • prodej nátěrových hmot International
  • míchání barevných odstínů dle RAL, NCS a BS

Přednosti nátěrových hmot International Protective Coatings jsou následující:

  • vysoký obsah sušiny, který umožňuje nanést specifikovanou tloušťku nátěrového filmu co nejnižším počtem vrstev,
  • výrazně snížené množství emisí z organických rozpouštědel,
  • vysoký bod vzplanutí, díky kterému existuje minimální riziko vzniku požáru nebo exploze,
  • pokrokové technologie Intercure, Interfine a Interplus
Ecotech

Jako průmyslový vůdce ve vývoji a kvalitě produktů se International cítí odpovědný za pomoc zákazníkům, zejména ve specifikaci ekologicky nezávadných produktů. Ecotech je globální iniciativa vyvíjená společností International Paint právě pro tuto oblast (ekologicky nezávadné produkty). Další vývoj technologií, založených ať už na bázi vody nebo pevných látek, směřuje k dosažení optimálního stavu.

Detailní specifikace a postupy

Každý nátěrový systém International Protective Coatings zahrnuje detailní specifikaci a aplikační postupy. Všechny tyto systémy jsou doporučovány na základě kvality a jistoty, kterou přináší International.

Naše nátěrové systémy jsou specifikované předními světovými společnostmi, jako jsou:
Shell, Saudi Aramco, British Petrol, Texaco, Esso, Exxon, Fawley, Siemens, Thyssen Krupp, Deutsche Bundes Bahn, DOW Chemical, ÖL und Gasindustri Deutschland atd.

S konkrétními požadavky a nároky na nátěrové systémy se bez váhání obraťte na naši společnost (viz „Kontakty”).

Technické listy ke stažení

Ke všem našim produktům
Vám nabízíme bezplatné a
hlavně rychlé získání technických listů.


Naše služby


Odpovědní formulář


AZKO NOBEL

INTERNATIONAL Protective Coatings